קורס קוסמטיקה

מאמר קורס קוסמטיקה

לימודי קוסמטיקה מעניינים אותך?

אנו מזמינים אותך לרכוש מקצוע חדש בדרך לעצמאות כלכלית! המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה מעניקים תוכנית לימודים עשירה ומגוונת בתחום הקוסמטיקה המתקדמת. בסיום הקורס תקבלי תעודות הסמכה מקצועיות ומוכרות על-ידי משרד התמ”ת. לאחר הלימודים תוכלי לפתוח מכון יופי משלך ולצאת לעצמאות כלכלית!

לימודי קוסמטיקה מקצועית

משך הקורס במרכז הרב-תחומי ללימודי הקוסמטיקה הוא 628 שעות אקדמיות (כשנה וחודשיים) במסלול בוקר או ערב. הלימודים מתקיימים ברמת-גן, דקה מתחנת רכבת סבידור-מרכז. במהלך הלימודים תקבלי 5 תעודות הסמכה שיאפשרו לך להתחיל לקבל מטופלות ומטופלים עוד בתקופת הלימודים (סטאז’ מקצועי).

במרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה, הלימודים משלבים קורסים עיוניים במקביל לקורסים מעשיים. את תזכי למגוון רחב של שיעורים והרצאות החשובות להצלחה שלך בתחום, כגון: אנטי אייג’ינג, פיגמנטציה, ניקוי ראשוני וניקוי עמוק, פילינגים, אבחון סוגי עור ומצבי עור, מכשור חשמלי במכון, אנטומיה, טיפולים לעור בעייתי, צביעת ריסים וגבות, דרמטולוגיה, כימיה קוסמטית, תקשורת וניהול העסק, עיצוב וניהול המכון, הנהלת חשבונות, עזרה ראשונה ועוד השתלמויות רבות ומגוונות בדרך להצלחה!

קורסי קוסמטיקה שתקבלי במתנה מאיתנו

מעבר ללימודי הקוסמטיקה המעמיקים, אנו מעניקים לך שני קורסים מתנה + 2 השתלמויות מתנה = 4 תעודות שונות, ללא עלות, שיתנו לך כלים נוספים לפתיחת עסק מצליח:

קורס קוסמטיקה מתקדמת ((PCI, 70 שעות: קורס זה נועד להקנות לך ידע מדעי מתקדם עם גישה מעשית ויישומית בארגז הכלים שלך. הלימודים המעמיקים בתחום זה יתרמו לך לחולל שינוי אמיתי בעור ובטיפול בו. בקורס נעמיק את הידע במצבים שונים בעור, נבין את התהליכים הפיזיולוגיים הגורמים לתופעות השונות, נלמד על החומרים הפעילים הקיימים ואופן הטיפול המדויק בהם על מנת להגיע לתוצאות מקסימאליות.

מזותרפיה (מיקרונידלינג), 12 שעות: שיטת טיפול לא פולשנית שבמהלכה משתמשים במחטים קטנות (נאנו) כדי לדקור את העור. מטרת הטיפול היא לייצר קולגן ורקמות עור חדשות עבור עור חלק, מוצק וצעיר יותר. הטיפול מתאים לטיפול בצלקות, קמטים ונקבוביות פתוחות.

טכנולוגיה אסתטית (PRO THR), 20 שעות: תחום הקוסמטיקה והטכנולוגיה האסתטית הוא מהמובילים כיום בעולם הטיפוח. רוב מכוני היופי בעולם ובארץ משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות אשר תורמות רבות להשגת תוצאות מעולות ומהירות. אנו, בשיתוף “המרכז לטכנולוגיה אסתטית” מביאים לכן ידע שוטף ועדכני של המכשירים המובילים, הדרכה מקצועית ועשירה מהמובילים בתחום.

שמנים ארומתרפיים, 7 שעות: תחום הארומתרפיה מתמקד בריפוי טבעי, מתוך אמונה כי ריחות משפיעים על מצב רוחו של האדם והאנרגיות שלו. נכיר את מגוון השמנים הארומתרפיים ונלמד להכין קרמים לעבודה במכון שלך.

יתרונות נוספים ללימודי קוסמטיקה ברב תחומי

המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה פועל בשיתוף פעולה מלא עם המרכז לקוסמטיקאית והמרכז לטכנולוגיה אסתטית. שיתוף פעולה פורה זה, מספק עבור התלמידות והתלמידים בבית הספר את כל הכלים והידע הנדרש לפתיחת מכון יופי פעיל ומצליח.

במרכז לקוסמטיקאית תמצאו מגוון עצום של חברות וחומרי קוסמטיקה מובילים מהארץ ומהעולם וכמובן תעבדו עם כל המעבדות מהתחום. ההכרות הענפה שלכן עם כל חברות הקוסמטיקה, תאפשר לכן לספק פתרונות יותר מדויקים ומתאימים ללקוחות העתידיים שלכן.

במרכז לטכנולוגיה אסתטית תיודעו לכל הטכנולוגיות האחרונות בתחום האסתטיקה ותוכלו למצוא מגוון מכשירים לכל סוגי הטיפולים ובטווחי מחירים שונים.

אנו דוגלים להוות בית חם עבור כל הסטודנטים והסטודנטיות שלנו וכמובן להמשיך ללוות אותם גם בתור בוגרים, בדרכם להצלחה! המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה יחד עם המרכז לקוסמטיקאית והמרכז לטכנולוגיה אסתטית, מספקים את כל פתרונות היופי והטיפוח תחת קורת גג אחת- במיוחד עבורך ובשבילך.

לימודי קוסמטיקה

תודה על פנייתך!

חוזרת אלייך בהקדם

דלית.