עידן לוי

היי אני עידן לוי, כשהחלטתי כי אני מעוניין ללמוד קוסמטיקה, ביצעתי  סיבוב ארוך בין מכללות שונות, ותחת כובע נוסף בו אני גם משמש כמורה בתחומי אסתטיקה אחרים, ידעתי היטב להזהות את האמת מתוך תהליך השיווק של הקורסים.

לבסוף הגעתי למרכז הרב תחומי ובמהלך הפגישה שלי הבנתי שזה המקום הנכון ביותר ללמוד בו את המקצוע. קבלת הפנים של המקום הייתה חמה ומיוחדת, במן אווירה ביתית.לכל אורך לימודיי קבלתי יחס נעים, מקצועי וחברותי.

לכל שאלה התקבלה תשובה וכל בקשה נענתה בחיוב שכללו בחלק מן הפעמים מאמצים רבים כדי שאהיה שבע רצון.כ ל בוקר קבלו אותי בחיוך חם ונתנו  לי להרגיש שהיחס פשוט שווה את הכל.  במהלך הקורס התחלתי לעבוד באופן עצמאי ויישמתי את כל מה שלמדתי במהלך השיעורים העיוניים והמעשיים ומהר מאוד הבנתי שיש לי הכלים הנכונים והטובים ביותר כדי להצליח.

כמו כן לימדו אותי לשלב ביטחון, אמביציה ומקצועיות בכדי להעניק ללקוחות שלי את ההרגשה שהגיעו למקום הנכון.

בנוסף, לאורך כל הדרך הדגישו לנו כי הלמידה אף פעם לא נגמרת ובכדי להיות חוד החנית של המקצוע צריך להתמיד ולהגיע להשתלמויות, כנסים וימי עיון .האני המאמין שלי כקוסמטיקאי הוא הדגשת היופי הטבעי שלנו תוך כדי טיפול שוטף בעור פנינו, וכי הטיפוח שלנו צריך להיות חלק משגרת היום יום שלנו.

במשפט מסכם: תהליך הלמידה היה עשיר ונפלא, רכשתי בטחון והתמקצעתי בצורה מצוינת קבלתי בבית הספר את קרש הקפיצה לעולם האמיתי של הקוסמטיקה. תודה תודה תודה.

לימודי קוסמטיקה

תודה על פנייתך!

חוזרת אלייך בהקדם

דלית.