אודות

כל מה שקוסמטיקאית צריכה לדעת בדרך להצלחה!

בית הספר היחידי שמעניק לך הכשרה עיונית ומעשית במגוון מקצועות הקוסמטיקה והטכנולוגיה האסתטית- כל תחומי היופי תחת קורת גג אחת.

  • המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה ברמת גן הוקם על ידי צוות מומחים עתיר ניסיון בתחום הקוסמטיקה המקצועית והטכנולוגיה האסתטית, במטרה לאפשר לימודי קוסמטיקה מקצועית רב תחומית באווירה מתקדמת, עם מיטב המורים והמרצים בענף.
  • בראש המרכז הרב תחומי עומד נמרוד זניר, שם מוכר בתעשיית הקוסמטיקה, בעל ניסיון של מעל 30 שנות עשייה בתחום השיווק, הפיתוח והתמיכה במכוני יופי.
  • את התחום האקדמי מנהלת עופרה לירם, מורה וותיקה ואשת אשכולות שהעמידה דורות של קוסמטיקאיות מצליחות. הגישה הפתוחה של צוות ההוראה, הנחישות לתמוך בכל תלמידה והידע העצום מהווים יתרון משמעותי במרכז הרב תחומי.

כאן תוכלי ללמוד את מקצועות היופי באווירה שתמיד חלמת עליה:

בצוות ההוראה, תמצאי שמות מוכרים בתחומי הקוסמטיקה והרפואה האסתטית:

רופאים מומחים, קוסמטיקאיות, מורים ומרצים מנוסים שכולם מקדישים את מיטב זמנם ומרצם לקידום תלמידות המרכז עד לתחושת עצמאות מלאה.

מיקום מרכזי ונגיש- המרכז הרב תחומי  ללימודי הקוסמטיקה נמצא במתחם הבורסה ברמת גן ליד תחנת רכבת סבידור מרכז ומהווה חלק מקומפלקס מקצועי שנולד במטרה להעניק לתלמידות קוסמטיקה וקוסמטיקאיות מנוסות את כל הידע והשירותים החיוניים: חנות מעוצבת עם מבחר מעבדות מובילות, מכשירים מתחום הטכנולוגיה האסתטית מהיצרנים המובילים, פיתוח תוכניות לימודי ייעודיות ומקיפות וייעוץ בשיווק ומיתוג העסק שלך.

אנחנו רוצים שתצליחי בתחום שלנו, לכן אצלנו דואגים להעניק לך מתנות מקצועיות יקרות ערך שיסייעו לך בהקמת המכון שלך.

אם את קוסמטיקאית וותיקה, יש לנו מה להציע גם לך – במרכז מתקיימות באופן שוטף השתלמויות לקוסמטיקאיות וותיקות במגוון נושאים עדכניים.

לימודי קוסמטיקה

תודה על פנייתך!

חוזרת אלייך בהקדם

דלית.